Партнерські програми

Скориставшись нашою унікальною пропозицією Ви зможете придбати високоякісну сільськогосподарську техніку на наступних вигідних умовах:
Компанії групи Райффайзен та John Deere з метою розвитку аграрного ринку України пропонують придбати високоякісну сільськогосподарську техніку: комбайни, трактори, обприскувачі та інше обладнання за пільговими умовами.
В рамках програми ми пропонуємо надання фінансового лізингу за привабливими ставками для отримання нових та вживаних вантажних автомобілів та автобусів MAN.
Даний Договір підписаний з метою укріплення ділових відносин між Сторонами, сприяння існуючим та потенційним клієнтам у досягненні ними бізнес цілей.
ТОВ "Амако Україна" - лідер технологічних рішень в галузі сільського господарства, будівельної техніки та комерційного транспорту. В рамках програми ми пропонуємо надання фінансового лізингу за привабливими ставками.
В рамках програми ми пропонуємо надання фінансового лізингу за привабливими ставками. Лідер виробництва та постачання сільськогосподарської техніки та лідер фінансового спектру - Ваша запорука удачі.
Відмінний сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта не залишать Вас байдужими.
ТОВ “А-ТЕРА” світовий лідер New Holland Agriculture Отримати техніку Вашої мрії швидко та без зайвих витрат стало реально з нашою програмою.
Сільськогосподарська техніка від компанії ТОВ "Мінетех" зарекомендувала себе як професійний інструмент реалізації Ваших амбіцій, і РЛА стане в цьому Вашим надійним партнером.
Ця програма є простим та вигідним інструментом будування Ваших мрій.
В рамках програми ми пропонуємо надання фінансового лізингу за привабливими ставками на самохідну, навісну, причіпну сільськогосподарську техніку та обладнання. Відмінний сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта не залишать Вас байдужими.
Повідомляємо Вам про партнерську програму на фінансування вантажної, пасажирської та спеціальної техніки виробництва СНГ та Турції. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, мінімальна відсоткова ставка від 8,51% - не залишать Вас байдужими. Скориставшись нашою пропозицією Ви отримуєте високоякісну техніку та економите власні кошти.
ТОВ “УКРАГРОЗАПЧАСТИНА” офіційний дилер є представником багатьох провідних європейських виробників, а також виробників з України та СНД. В рамках програми пропонуємо фінансування сільськогосподарської техніки торгівельних марок CASE IH, LEMKEN, GASPARDO. Відмінний сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта не залишать Вас байдужими.
Повідомляємо, що відтепер придбати продукцію від Компанії Авто-Регіон стало простіше. В рамках партнерської співпраці Ви отримуєте симбіоз вигідної пропозиції та економії часу.